Hakkımızda
Danışman Grup - Kurumsal

1996 yılından beri sektörde hizmet veren Danış Yapı başarılı geçmişiyle bölgesinin önde gelen şirketleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. Şirketimiz; madencilik, inşaat, nakliye, hazır beton, asfalt üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Gelişen ve büyüyen bir anlayışın gereği olarak agrega ve asfalt üretim tesisleri, taş ocaklarını, iş makinesi ve nakliye araçları parkını, buna uygun olarak genişletmiş ve yapılandırmıştır. Konularında teknik eleman ve 750’in üstünde personelden oluşan güçlü ve dinamik kadroyla çalışılmaktadır. 25 yılı aşkın sürede edinilen yol yapım tekniği ve mühendislik bakışıyla birçok projeye imza tamamlanmıştır. Danış Yapı değerini sadece sektöründe değil, Türkiye ölçeğinde de yükseltmeyi hedeflemektedir. Özellikle inşaat sektöründe lider olma vizyonu ortaya koymaktadır. Misyon olarak, insan odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim şekli benimsemiştir. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Yine bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir. Hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da sektör bazında saygın markalar yaratarak, madencilikte, inşaatta ve hazır beton alanında, büyük gruplarla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. Tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, sektör bazındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer alma istek ve arzusundadır.

Günümüz dünyasında toplumun refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düşmektedir. Kurumsal sorumluluklarının bilincinde çalışarak, bu bakış açısını iş yapış modellerine ve iş ortamına da yayarak değer katmayı hedeflemektedir. Ekonomik kalkınmaya sağladığı direkt katkının yanı sıra istihdama da önemli katkılar sağlamaktadır. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, operasyonlarını gerçekleştirirken iş ortaklarının kendisinden beklentilerini dikkate almakta ve karşılıklı diyalog anlayışı ve geri bildirim mekanizmaları ile beklentileri en üst düzeyde karşılamaya çalışmaktadır. İklim değişikliği ve giderek tükenen kaynakların dünyamızı tehdit ettiğinin bilinci ile hareket eden firmamız olumsuz çevresel etkilerini en aza indirmek için tüm iş yapış biçimlerini sürekli gözden geçirmekte ve yenilemektedir. Enerji verimliliği, su ve atık yönetimini öncelikli çevresel alanları arasında gören şirketimiz aynı zamanda sorumlu bir şirket olarak, iş ortakları nezdinde de çevresel ve sosyal alanda farkındalığını arttırmaya gayret etmektedir.

Şirket olarak belirlediğimiz tüm hedeflere ulaşma bilincimizden geri adım atmadan yolumuza devam etmekteyiz. İş sağlığı ve güvenliği ile çevre sağlığı gibi konularda hedef ve stratejilere uygun misyon ve vizyonlar doğrultusunda yoluna kararlılıkla devam etmektedir.

“Önce İnsan” anlayışı doğrultusunda “0” iş kazası hedefiyle çalışılmaktadır.

Ankara-Niğde Otoyolu

Son Proje Videomuzu İzleyin

Biten her projemiz ile ilgili teknik bilgileri ve proje detaylarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz sayfamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

TANITIM FİLMİ

servicebox

Misyonumuz

Yaptığımız her metrekare alanın kusursuz, kaliteli ve zamanında tamamlamaktır.

servicebox

Vizyonumuz

Son teknoloji araç parkımız, tecrübemiz, teknolojimiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile öncü asfalt firması olmak.

servicebox

Değerlerimiz

Temel değerlerimiz; Güven, Sürdürebilirlik, Çevreye Duyarlı, Hesap Verme Sorumluluğu’dur.